PUADER ve Büyüyen Çocuk Derneğinin organize ettiği Büyume ve Beslenme Kursunun 4. sü Çocuk Sağlığı TV'de başarı ile gerçekleştirildi. Bu kursla beraber 1200'e yakin hekim kurslara katılarak eğitim almış oldu .
![Büyume ve Beslenme Kursunun 4. sü Çocuk Sağlığı TV'de Başarı İle Gerçekleştirildi](fotolar/mns_26731.webp)
![Büyume ve Beslenme Kursunun 4. sü Çocuk Sağlığı TV'de Başarı İle Gerçekleştirildi](fotolar/mns_11972.webp)
![Büyume ve Beslenme Kursunun 4. sü Çocuk Sağlığı TV'de Başarı İle Gerçekleştirildi](fotolar/mns_15903.webp)
![Büyume ve Beslenme Kursunun 4. sü Çocuk Sağlığı TV'de Başarı İle Gerçekleştirildi](fotolar/mns_30564.webp)
![Büyume ve Beslenme Kursunun 4. sü Çocuk Sağlığı TV'de Başarı İle Gerçekleştirildi](fotolar/mns_43415.webp)
![Büyume ve Beslenme Kursunun 4. sü Çocuk Sağlığı TV'de Başarı İle Gerçekleştirildi](fotolar/mns_49706.webp)
PUADER ve Büyüyen Çocuk Derneğinin organize ettiği Büyume ve Beslenme Kursunun 4. sü Çocuk Sağlığı TV'de başarı ile gerçekleştirildi. Bu kursla beraber 1200'e yakin hekim kurslara katılarak eğitim almış oldu .